HAKKIMIZDA

Otokam Otomotiv

Otokam Otomotiv olarak, 2004 yılından beri ticari araçların tır, dorse, kamyon ve otobüs yedek parçalarının toptan satışı ve ihracatı ile iştigal etmekteyiz. Merkezi İstanbul İkitelli’de olan firmamız ticari araçların yedek parça satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Faaliyet konusu süspansiyon hava körüklerinin üretimi olan fabrikamız Bursa’dadır. Ürettiğimiz hava süspansiyon körüklerini WUHLERMANN markasıyla Otokam Otomotiv bünyesinde ihraç etmekteyiz.


Fabrikamız; roll, metalli, komple, kabin, katlı, Amerikan ve koltuk körük çeşitleriyle 1000’den fazla geniş bir ürün yelpazesine sahip olup pazarın artan talebine cevap vermektedir. Firmamız bünyesinde başta MAN, MERCEDES, olmak üzere SCANIA, VOLVO, DAF, IVECO, RENAULT, KHD gibi ticari araçların her türlü motor, şase, sanzuman, defransiyel, karoseri, elektrik ve aksesuar parçalarının toptan satışını 65 in üzerinde ülkeye ihracatını yapmaktayız. Bu alanda edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile sizlere daha iyi hizmet vermek için, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen ve daima kaliteyi yükseltmeyi hedefleyen firmamız sektörde aranan marka olmayı kendine ilke edinmiştir.


ÖNCE MÜŞTERİ, ÖNCE KALİTE, ÖNCE HİZMET İlkesini benimsemiş olan firmamız her geçen gün sizin de bize olan ilgi ve desteği ile büyümeye devam etmektedir.


Ticari araçların her türlü yedek parçaları ile ilgili istek, talep ve görüşlerinizi gerek OEM referans numaraları ile gerekse üretici referans numaraları ile bize bildirdiğiniz takdirde, ilgili departmanın size en kısa sürede cevap vereceğini memnuniyetle bildiririz.


Hedefimiz tüm ürün çeşitleriyle sektörde lider firma olmak, güvenilirlikten taviz vermeden esneklik ve performansı bir arada sunup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.